Mutlu Son Masaj Aslım

Sakarya Mutlu Son Masaj Aslım
Aslım adım, mutlu son masajımdan bahsedeceğim tabii ki ama ben öncelikle kondom kullandırırım ve temizliğe önem veririm, bunu söylemek istiyorum. Kurallarım bu aşamada önemli, çoğu erkek gereksiz yere zaman kaybetmeme neden oluyor, lütfen eğer bu aşamada uymuyorsak o zaman sadece rica etmek için aramayın, sıkıyorsunuz bu durumda beni hem de çok… bu nedenle sizi engellemek zorunda kalıyorum.
Gelelim masöz escort bayan olmama, enfestir. 34 yaşında ve esmer, 50 kilo, güzel bir kadınım, uzun – dalgalı saçlarım, vs. derken eminim benle zaman geçirmek sizi memnun eder ama masözlüğüm %100 gerçek ve sizi bu anlamda da çok eğlendiririm.
Benim açımdan bedenen beğendiğim erkeklerle zaman geçirmem çok önemli, ayrıca sohbetimiz de hoş olmalı. Alkol ve masaj derken gece içinde her şeyi düşünerek sizi teke tek sekslerden grup sekslere kadar muhakkak eğlendiririm, inanın bana benle zaman geçirirken hayallerinizde ne varsa hepsini yaşayacaksınız, sizi gerçekten de çok memnun edeceğim, e hadi o zaman bence hemen bulaşalım.

Yorum yapın